Про нас

Один з найбільших вітчизняних промислових виробників - ТОВ «Машинобудівний завод« ВИТЯЗЬ» широко відомий не тільки в Україні, а й за кордоном. Це підприємство є лідером по виробництву продукції для багатьох галузей промисловості і економіки, під брендом ВИТЯЗЬ випускається:

  1. 1. будівельна техніка та обладнання,
  2. 2. обладнання для гірничо-видобувної галузі,
  3. 3. пристрою і агрегати для харчової промисловості і сільського господарства і так далі.


Продукція підприємства затребувана в Україні, Білорусії та інших країнах колишнього СНД, а з недавніх пір вона представлена ​​в Польщі, Угорщині, Румунії та Чехії.

Завод має власне конструкторське бюро з багаторічним досвідом виконання і реалізації найскладніших проектів в будь-яких галузях. Слідуючи потребам ринку і прислухаючись до побажань своїх партнерів і покупців, завод успішно представив в 2014 році першу лінійку побутових і промислових твердопаливних котлів тривалого горіння.

Відрізняючись від своїх конкурентів, перш за все, високою якістю збірки, надійністю і довговічністю, подібне обладнання пропонувалося за дуже доступними цінами, що стало ключовим фактором, який звернув на себе увагу потенційних інвесторів і клієнтів.

За перші чотири роки продажі склали понад чотири тисячі одиниць продукції, покупці сьогодні можуть вибирати з більш ніж двох десятків різних моделей, кожна з яких відрізняється своїми параметрами і робочими характеристиками.

На вибір представлені як котли звичайного горіння - час віддачі тепла від однієї закладки до 6 годин, так і пристрої тривалого горіння - до 24 годин. Ваше замовлення буде виконано максимально оперативно, адже на складах компанії завжди в достатній кількості присутній будь-яка необхідна вам модель.

Чому саме ми

Завод Витязь - перевірений і надійний партнер, який налаштований на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Ми пропонуємо виключно якісну і надійну продукцію, яка затребувана покупцем, і запрошуємо до спільної роботи зацікавлених дилерів і партнерів.

Якщо ви шукаєте кращі в співвідношенні ціни і якості котли на твердому паливі, що відповідають світовим стандартам, продукція підприємства ТОВ «Машинобудівний завод« ВИТЯЗЬ »стане відмінним рішенням. З усіх питань і з пропозиціями ви можете звертатися за вказаними в розділі Контакти реквізитами.